Sun2432019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Aktualności

Zaproszenie na wernisaż fotografii Katarzyny Miguły

  • PDF

22 lutego o godz. 18 w Restauracji „Skałka” w Świętochłowicach odbędzie się wernisaż fotografii orzeskiej artystki – Katarzyny Miguły. Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Andrzeja Lipińskiego.
 
Jest to pierwsza indywidualna wystawa Katarzyny. Wcześniej uczestniczyła w wielu plenerach malarskich i fotograficznych organizowanych przez MOK w Orzeszu, MDK w Łaziskach Górnych, MOK w Radlinie czy Dom Kultury w Niewiadomiu. Wystawiała również swoje prace wraz z Grupą Fotograficzną eF z Orzesza, której od kilku lat jest członkinią.

podziel się tą notką ze znajomymi!

Uczyń mnie drzewem - spektakl mikołowskiego teatru Prowincja

  • PDF


Już 19 czerwca na scenie kameralnej mikołowskiej biblioteki przy ulicy Karola Miarki 5 zostanie wystawiony spektakl "Uczyń mnie drzewem".

Fabuła spektaklu opowiada o młodym człowieku wkraczającym w dorosłość i czekających go pokusach. To symboliczne przedstawienie poruszające ważne tematy. Historia przedstawia warianty które mogą spotkać młodego człowieka będące konsekwencjami  jego decyzji. Idealny spektakl dla dzieci i młodzieży a jego przesłanie na pewno dużo da do myślenia.
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca