Fri2232019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Niepokorni trenują w nowej sali

  • PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 


5 stycznia 2015 roku wielkim pokazowym treningiem otwarta została nowa sala Fight Clubu Orzesze Niepokorni. Do tej pory zapaśnicy trenowali w Fabryce Energii, a teraz będą rezydować w samym centrum naszego pięknego miasta przy ulicy Rynek 22.

O godzinie 17 odbył się otwarty trening dla dzieci. Twórca szkółki i trener w jednej osobie – Mariusz Oleś – poprowadził pokaz, podczas którego zaprezentowali się członkowie klubu. Wielu z nich jest utytułowanymi sportowcami, którzy na swoim koncie mają wiele indywidualnych i grupowych sukcesów. O godzinie 20 otwarty trening mieli dorośli.

Mnóstwo zainteresowanych przyszło na pokazowy trening. Ulotki z harmonogramem zajęć i cenniki rozeszły się raz dwa. Rodzice i dziadkowie, którzy przyprowadzili dzieci, mieli mnóstwo pytań – widać, że jest potrzeba organizowania takich zajęć – cieszy się Mariusz Oleś. – Start się udał, oby tak dalej.

W nowym lokum odbywać się będą m.in. takie zajęcia, jak: MMA dla dzieci i dorosłych, boks, kursy samoobrony dla kobiet, treningi rycerzy ze szkółki rycerskiej dla dzieci. Poza tym z sali będą mogli korzystać fani piłki: koszykówki, siatkówki i nożnej. Na sali odbywać się również będzie gimnastyka korekcyjna oraz treningi personalne. Ponadto dwa razy w tygodniu będzie możliwość pozostawienia dzieci pod okiem animatora, który zapewni opiekę w formie gier i zabaw na sportowo.


Pomysłodawcą Fight Club Orzesze jest wspomniany Mariusz Oleś – osoba, której obce są nuda i przeciętność. Od zawsze (a dokładniej od ukończenia szkoły podoficerskiej) interesował się sztukami walki i wiedział, że takich jak on jest w okolicy więcej. Należało tylko się zorganizować i skrzyknąć zainteresowanych. I tak dwa lata temu pojawili się w Orzeszu Niepokorni. 


Obecnie z zajęć szkółki MMA korzysta regularnie około trzydzieścioro dzieci i niemal tyle samo dorosłych. Z kolei rycerzy, którzy szkolą się w fechtunku, jest dwudziestu. Jesteśmy przekonani, że po tym fantastycznym starcie w nowym miejscu, rewelacyjnym pokazowym treningu, który zgromadził mnóstwo zainteresowanych, liczba ta znacznie wzrośnie, a wielu młodych ludzi odkryje ciekawy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, hartując swoje ciało i umysł. A dzięki idealnej wręcz lokalizacji – samo centrum miasta (niewielka odległość od przystanków linii 69 i 655) – na zajęcia swobodnie będzie można dojeżdżać komunikacją miejską nie tylko z najodleglejszych dzielnic miasta, ale również z całego powiatu i Żor.


fot. Julia Szymańczyk

 
Treningi MMA dla dzieci odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.30. Rycerze zaś walczą w każdy piątek od 18.30 do 19.30.

 
Kontakt:
Mariusz Oleś, tel. 505 018 603
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.facebook.com/FightClubOrzesze

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
W ostatnim miesiącu roku na świecie i w Polsce obchodzony jest, przypadający na 5 grudnia,
Zarząd stowarzyszenia Centrum Społecznego Rozwoju ogłasza pierwszą edycję konkursu grantoweg
Od grudnia 2012 roku powstaje film dokumentalny, który jest podsumowaniem  25 lat o
Na początku lutego w Gimnazjum nr 1 w Orzeszu powiało… nie, nie chłodem, wręcz prze
W zeszłym tygodniu mikołowska książnica gościła poetkę Danutę Dąbrowską-Obrodzką a s
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca