Sun2142019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Eko Bio Organic Centrum w Mikołowie

  • PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 


Już 8 listopada otwarcie najwiekszego w Polsce bazaru ze zdrową żywnością. W każdą sobotę będzie można się zaopatrzyć w warzywa, owoce, soki, przetwory, wędliny, nabiał, sery owcze, kozie, pieczywo, ryby. Będzie bogata oferta żółtych holenderskich bioserów i wiele innych produktów.

Do współpracy zaproszono kilkudziesięciu producentów i sprzedawców certyfikowanych produktów ekologicznych i produktów naturalnych i ciągle zgłaszają się kolejni, ponieważ warunki, jakie zostały stworzone (ogrzewana, higieniczna hala, drewniane, nowe lady, nieograniczony dostęp do mediów, parking na kilkaset samochodów, dogodny dojazd) spełniają najwyższe standardy.

Zakupy będzie można robić w każdą sobotę od 9.00 do 16.00. Jeśli się okaże, że zainteresowanie jest większe, targ odbywał się będzie również w środy. Oferta związana będzie z porami roku i będzie się zmieniać w zależności od sezonu na dane produkty. Już od połowy listopada dostępne będą wspaniałe biocytrusy z Sycylii dostępne w Eko Bio Organic Centrum w piątym dniu od zerwania.

Poza możliwością zrobienia wspaniałych zakupów organizatorzy planują wiele dodatkowych, ciekawych atrakcji, jak np. spotkania warsztatowe z uczestnikami telewizyjnych programów kulinarnych, pogadanki, konsultacje z dietetykami, wykłady na temat właściwego odżywiania oraz zdrowego trybu życia, ciekawe filmy i programy edukacyjne. A w kulinarnej księgarni będzie możliwość zakupu poradników dotyczących gotowania służącego naszemu zdrowiu. W ciągu tygodnia czynne będą delikatesy i hurtownia produktów suchych, gdzie będą się mogły zaopatrywać sklepy z naturalną i certyfikowaną żywnością. Na terenie Centrum będzie funkcjonowała biopizzeria i kawiarenka.

Otwarcie już 8 listopada (sprzedawcy będą czekać na pierwszych klientów już od 8.00, a oficjalne otwarcie z przecięciem zielonej wstęgi z bioowoców i toastu z biosoku o godz. 10.00. Będzie kącik zabaw z animatorem dla najmłodszych, kawiarenka, degustacje na stoiskach, konkurs, w którym będą do wygrania paczuszki z produktami bio i wiele niespodzianek.


Kontakt:
Eko Bio Organic Centrum,
manager – Sonia Kmiecik, tel. 661 747 621, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ul. Kościuszki 61, Kamionka (była baza autobusowa „Jamna Bus”)
Start: 8 listopada, godz. 10.00 (otwarte od 8.00)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Dzisiaj, 6 lipca, odbyła się konferencja w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia nadania
8 października w Jaśkowicach odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany przez przyj
I udało się! W zeszłym roku, kiedy to odbyło się I Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Mi
W ramach obchodów Dnia Drzewa w Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej w Mikoło
Stowarzyszenie Sportu, Kultury i Turystyki „Alternatywa” zaprasza sportowców
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca