Tue2212019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Wielka akcja na Wielkanoc

  • PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu z Orzesza zachęca do przyłączenia się do akcji „Świąteczne upominki z orzeskiej Leszczynki”.

Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości i spędzania czasu w gronie najbliższych osób. To także czas obdarowywania się wspaniałymi prezentami. Podczas gdy my poszukujemy z własnymi pociechami wielkanocnego zajączka w swoim ogrodzie, być może dziecko sąsiada wcale na takie poszukiwania się nie wybiera.

– Pomóżmy namalować uśmiechy na twarzach dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin naszego miasta – zachęca Magdalena Wajda, pracownik przedszkola nr 2 w Orzeszu i wolontariuszka Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu. – Sprawmy, by w tym roku święta rozpoczęły się pod znakiem radości i zadowolenia. Podarujmy dzieciakom prezenty w postaci artykułów szkolnych i słodyczy, które wszyscy uwielbiają.

 Zebrane rzeczy zostaną przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie pracownicy utworzą paczki dla swoich podopiecznych. Listę dostępnych punktów zbiórki i wiele innych informacji można znaleźć na stronie facebookowej akcji.


fot. www.marcinlat16.blog.interia.pl 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
W styczniu orzeszanie jak co roku byli świadkiem wspaniale przygotowanego przedstawienia jase
W listopadzie rozstrzygnięto konkurs na „Najlepszą Przestrzeń Publiczną Wojewó
W 9 dzielnicach Orzesza 60 wolontariuszy podczas 20. Finału zbierało pieniądze na rzecz Wiel
Koncert zespołu De Nuevo zapowiadany był od dawna. Informacje były na stronach portali in
Prezentujemy pierwszy film z cyklu „Bohater swoich czasów” pt. „Zbiera
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca