Sun2142019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Konkurs w gwarze śląskiej - Napiszmy to po naszymu

  • PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Mikołowie – Koło Terenowe w Paniowach zaprasza mieszkańców gminy Mikołów i okolicy do udziału w  III edycji konkursu „Napiszmy to po naszymu”.

Tym razem zadaniem uczestników będzie napisanie w gwarze śląskiej wspomnień lub ciekawej historii związanej z pracą zawodową (swoją, rodziców, dziadków, znajomych itd.). Mile widziane będą prace gospodyń domowych oraz wspomnienia szkolne. Prace podpisane godłem, w formie maszynopisu  i płyty CD (maksymalne 3 strony znormalizowanego maszynopisu, czcionka Times New Roman, wielkość w tekście 12 pkt, tytuł 14 pkt) w zaklejonej kopercie opatrzonej godłem należy składać w  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie w terminie do dnia 30 września br. z dopiskiem na kopercie „Konkurs – NAPISZMY TO PO NASZYMU”.  

Do pracy należy dołączyć w drugiej zaklejonej kopercie opatrzonej takim samym jak praca godłem – metryczkę autora zawierającą: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, telefon, adres e-mail oraz wiek. Praca konkursowa powinna być utworem oryginalnym, wcześniej niepublikowanym. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace. Dla autorów najciekawszych prac przewidziano cenne nagrody.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 28 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie.

 
W razie pytań można dzwonić na nr tel. 501 094 927 ; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Konkurs współfinansowany jest ze środków Gminy Mikołów w ramach realizacji zadania publicznego „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji”.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Od grudnia 2012 roku powstaje film dokumentalny, który jest podsumowaniem  25 lat o
Pierwsze nieśmiałe spotkania kilku osób. Pierwsze rozmowy o fotografii, o wsp&oacut
W 2011 roku, kontynuując rozpoczęte działania, już po raz trzeci, od 26 maja do 1 czerwc
Niemal codziennie w kwietniu i maju mogliśmy obserwować na terenie Orzesza i Ornontowic co
Z końcem listopada w mokierskiej sołtysówce odbyła się uroczysta zbiórka zuch
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca