Sun2432019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Nowy projekt mieszkańców "Domu z Jaśkowic"

  • PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Rodzice dzieciom opowiadają bajkę – to najnowszy projekt Stowarzyszenia Teatralnego „Dom z Jaśkowic”. Tata przebrany za wilka a mama za piękną królewnę? Rodzice w zabawnych strojach, wygłupiający się na scenie, mówiący w inny niż na co dzień sposób? Teraz już tak! Stowarzyszenie Teatralne Dom z Jaśkowic przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Orzeszu chce zachęcić rodziców, aby pokazali się swoim pociechom od innej strony, zapewniając sobie i bliskim świetną zabawę.

 
Chcielibyśmy dotrzeć z naszą propozycją do rodziców najmłodszych dzieci (wiek 3-9 lat) i zachęcić ich do udziału w zabawie. Celem jest zrobienie minispektaklu teatralnego dla dzieci na podstawie scenariusza przygotowanego przez dziecięcy Teatr TAK pt: „Przygody krasnoludków i sierotki Marysi”. Przedstawienie będziemy tworzyć wspólnie podczas spotkań i prób, przy pomocy moderatora-reżysera, ale każdy uczestnik będzie zachęcany do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na postać, scenę, kształt przedstawienia.
 
Dla rodziców to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także zrobienie czegoś wyjątkowego dla dzieci, które na pewno na długo zapamiętają swoich rodziców jako aktorów. Rodzice mają szansę pokazać się swoim dzieciom od nieco innej strony i samemu mogą sobie przypomnieć, jak to było, kiedy było się dzieckiem, bo praca nad bajką ma być dla nas przede wszystkim zabawą!
 
Próby będą się odbywać w sali widowiskowej w Jaśkowicach od 10 października 2012 r.
 
Zapraszamy także dziadków, babcie, starsze rodzeństwo – wszystkich, którzy mają ochotę zrobić coś fajnego dla dzieciaków!

 
Kontakt:
Barbara Wojnarowska (Stowarzyszenie Dom z Jaśkowic)
tel. 607 351 391 , e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
{jcomments on} W ramach cyklu Kino Niezależne w Mikołowie, Miejska Biblioteka Publiczna w M
27 lipca 2012 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu w ramach wakacji w mieście odbyły się
1 czerwca w ornontowickim magistracie oraz innych instytucjach publicznych zostały wyznaczone
Pod koniec kwietnia w Muzeum Historii Katowic, w Pracowni Teatralno-Filmowej przy Kopernika, zo
Mimo kapryśnej aury, zaplanowane na Dzień Dziecka atrakcje odbyły się a frekwencja dopisał
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca