Fri14122018

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Poczuć ligę

  • PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
  • poprzedni
  • 1 z 42
  • następny

Nareszcie zasłużone zwycięstwo piłkarzy LKS-u Gardawice, którzy w niedzielę, 9 września, wygrali na swoim boisku 3:0 z OKS ZET Tychy.

Pierwszy gol padł około 20 minuty – najpierw podanie z rzutu rożnego i wybicie piłki z pola karnego przez Mateusza Kołodzieja.

Kiedy wydawało się, że to już koniec meczu, w 83 minucie gola strzelił Tomasz Duran. Żeby tego było mało, 5 minut później padł kolejny celny strzał, którego wykonawcą był Patryk Duran, brat Tomka, który zaledwie 3 minuty wcześniej zmienił go na boisku. W obu przypadkach piłkę dogrywał Dawid Kancelista.

No, czujności nie można tracić ani na moment. Kiedy wydawałoby się, że mecz już skończony, mogą zdarzyć się  miłe niespodzianki… dla jednej strony miłe, rzecz jasna.

A jak ocenia mecz trener drużyny LKS-u Artur Ginowicz?

- Na pewno widać było duże zaangażowanie, chłopaki uwierzyli w to, że mogą wygrać mecz u siebie, a nie tylko na wyjeździe, co do tej pory ciężko im przychodziło. Nastąpiło przełamanie, bo wreszcie, po remisach zdobyli punkty u siebie. To była zacięta walka i momentami dobre granie. Było kilka sytuacji we wcześniejszych minutach meczu, kiedy mogli zdobyć bramki, ale nie zostały wykorzystane. Jest radość, są punkty i to się liczy.


 
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Stajnia Montana w Mikołowie Mokrem jest niewielką stajnią, w której adepci jeździect
Już 19 czerwca na scenie kameralnej mikołowskiej biblioteki przy ulicy Karola Miarki 5 zo
Na początku czerwca w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Rybniku odbył się XIV F
W pierwszą niedzielę kwietnia w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie odbyły się obch
Pod koniec sierpnia Śląski Ogród Botaniczny zamienił się na jeden dzień w wielki plen
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca