Mon1822019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Poczuć ligę

  • PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
  • poprzedni
  • 1 z 42
  • następny

Nareszcie zasłużone zwycięstwo piłkarzy LKS-u Gardawice, którzy w niedzielę, 9 września, wygrali na swoim boisku 3:0 z OKS ZET Tychy.

Pierwszy gol padł około 20 minuty – najpierw podanie z rzutu rożnego i wybicie piłki z pola karnego przez Mateusza Kołodzieja.

Kiedy wydawało się, że to już koniec meczu, w 83 minucie gola strzelił Tomasz Duran. Żeby tego było mało, 5 minut później padł kolejny celny strzał, którego wykonawcą był Patryk Duran, brat Tomka, który zaledwie 3 minuty wcześniej zmienił go na boisku. W obu przypadkach piłkę dogrywał Dawid Kancelista.

No, czujności nie można tracić ani na moment. Kiedy wydawałoby się, że mecz już skończony, mogą zdarzyć się  miłe niespodzianki… dla jednej strony miłe, rzecz jasna.

A jak ocenia mecz trener drużyny LKS-u Artur Ginowicz?

- Na pewno widać było duże zaangażowanie, chłopaki uwierzyli w to, że mogą wygrać mecz u siebie, a nie tylko na wyjeździe, co do tej pory ciężko im przychodziło. Nastąpiło przełamanie, bo wreszcie, po remisach zdobyli punkty u siebie. To była zacięta walka i momentami dobre granie. Było kilka sytuacji we wcześniejszych minutach meczu, kiedy mogli zdobyć bramki, ale nie zostały wykorzystane. Jest radość, są punkty i to się liczy.


 
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Uczniowie jednej z podstawówek w Rudzie Śląskiej mieli okazję w minioną środę p
Nie cierpię jak strumieniami leje się piwo, nie znoszę kłócących się pijanych par
Rozmowa z Gabi Rudawską-Gąsior, wokalistką muzyki gospel, instruktorką, kompozytorką i dyr
W styczniu 2008 roku rozpoczął swoją działalność w powiecie mikołowskim Uniwersytet Trz
Od 25 lat 11 lipca obchodzony jest jako Światowy Dzień Ludności (ang. World Population D
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca