Sun2142019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Otwarte Mistrzostwa Orzesza w Piłce Nożnej Amatorów

  • PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Stowarzyszenie Sportu, Kultury i Turystyki „Alternatywa” zaprasza sportowców do udziału w Otwartych Mistrzostwach Orzesza w Piłce Nożnej Amatorów. Można zgłaszać się już dziś w Biurze Zawodów, które znajduje się na kompleksie boisk sportowych Orlik w Orzeszu oraz pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Informacje na temat rozgrywek udzielane są pod numerem telefonu 798 636 419 oraz mejlowo.

Pierwsze rozgrywki odbędą się już 15 sierpnia na kompleksie boisk sportowych Orlik w Orzeszu. W zawodach mogą brać udział zawodnicy-amatorzy piłki nożnej. Drużyna może zgłosić na swojej liście dwóch zawodników z klasy A, B, C lub jednego zawodnika z klasy okręgowej. Zawodnicy grający w IV lidze lub wyżej nie uczestniczą w rozgrywkach. Pozycja zawodników zgłoszonych do rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej odnosi się do stanu z rundy wiosennej 2012 roku ww. klas rozgrywek.
 
Organizator przewidział nagrody, które są współfinansowane przez Urząd Miejski Orzesze. Pula nagród wynosi 800 złotych. Pierwsze cztery drużyny otrzymają nagrody rzeczowe a drużyny na podium dodatkowo - pamiątkowy puchar. Nagrody indywidualne przewidziane są dla: najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca oraz najlepszego piłkarza finału (wybór należy do kapitanów drużyn miejsc 1-4 oraz organizatora).
 
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.


fot. UM Orzesze


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Na casting ubiegłego lata przybyły tłumy, a do konkursu mogło przejść tylko dziesięć
Pod koniec września w Woszczycach odbył się I Sołecki Turniej Tenisa Stołowego, któ
Już od 11 lat Gimnazjum nr 3 w Orzeszu Gardawicach jest organizatorem konkursu ekologicznego dla gi
W maju przedszkole nr 2 w Orzeszu, jako trzecie w gminie, otrzymało swoje imię. Pomysł pojaw
Kto wiedział, że istnieje stowarzyszenie teatralne o nazwie „Dom z Jaśkowic”? M
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca