Tue2212019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Fitness pod chmurką? Czemu nie!

  • PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Ruch na świeżym powietrzu to coś, czego brakuje wszystkim, szczególnie tym ćwiczącym w zamkniętych halach fitness. A klubów tego typu w powiecie mikołowskim jest wiele, ale tylko niektóre wpadły na pomysł, aby zabrać przyrządy do ćwiczeń i wyskoczyć na trawę. Pomysł zaś zorganizowania ćwiczeń na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej ŚOB to strzał w dziesiątkę.

Bigart – studio tańca z Mikołowa, Mavi Area Squash&Fitness z Łazisk Średnich oraz Studio Tańca i Fitness Sensual również z Mikołowa postanowiły wykorzystać doskonałe plenerowe warunki na terenie Sośniej Góry i zachęcić mikołowian, i nie tylko, do czynnego wypoczynku w rytmach muzyki. Ćwiczenia są różnorodne, skierowane do osób w różnym wieku i o różnych możliwościach fizycznych.

W ostatni weekend trenerzy z Mavi Area Squash&Fitness zaproponowali kilka rodzajów treningu: Mavi Spinning, Mavi Pump, Mavi Flexi Bar, Zumbę, Aeromix z Thera Band oraz taniec nowoczesny dla dzieci.

Zainteresowani byli, głównie panie, i w tym miejscu można postawić pytanie: dlaczego tylko panie? W zdecydowanej większości byli gapie, którzy z głupim uśmieszkiem na twarzy i z piwem w ręce (nie z Centrum Edukacji, a z nowo otwartej kawiarenki (sic!)) odpychali potencjalnych chętnych do ćwiczeń. 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Każdy, kto zna Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie Mokrem, wie, że można w nim po
Już po raz trzeci w Rudzie Śląskiej odbędą się ekologiczne walentynki połączone ze zbie
Temat „Władze okupacyjne Mikołowa” przyciągnął zainteresowanych nie tylko z M
…i to cieszy. Imprezy organizowane w Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Ślą
26 tys. to dla jednych dużo, dla innych mało, ale wystarczająco, aby stworzyć profesjonalne stud
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca