Sun2142019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

II Bal Przebierańców – podsumowanie

  • PDF
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 
  • poprzedni
  • 1 z 4
  • następny

Pomysł na bal przebierańców narodził się dwa lata temu w głowach trójki kumpli: Ptaszka, Skiby i Siwka. Co wymyślili od razu postanowili zrealizować. Tym sposobem 14 stycznia odbył się już II Bal Przebierańców w Gospodzie Myśliwskiej.

W tym roku bawiło się 28 osób. Zaczęło się punktualnie o 19.00 a zabawa trwała do 3. Bawiliby się pewnie jeszcze dłużej, gdyby nie niecierpliwiąca się obsługa sali. Za rok zarezerwujemy salę do białego rana – zapewnia organizator Jarek Ptaszek.

Muzyką zarządzał DJ KRIS z Gardawic, który okazał się odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Umiał dopasować „kawałki” do gustów uczestników, tak że wszyscy świetnie się bawili – relacjonuje organizator.

No i najważniejsza sprawa na balu przebierańców, czyli stroje rzecz jasna. Największą niespodziankę zrobił Szymon ze swoją dziewczyną Kasią, przebrani za Simpsonów – całość wykonali samodzielnie: od wymyślenia aż do wykonania strojów z dokładnością w najdrobniejszym szczególe. Gratulacje! I o to chodzi! Dobry pomysł i świetna zabawa!


Cóż za uderzające podobieństwo!

Wszyscy mieli zresztą ciekawe przebrania. Nie zabrakło muszkieterów, Indian, aniołków, diabełków, lekarzy, kibiców, piratów. Niektórzy pewnie w ten sposób chociaż na moment zrealizowali swoje marzenia z dawnych lat pt.: „Kim będę, gdy dorosnę”.
Za rok kolejny bal, a nad strojami już można zacząć się zastanawiać, bo wszystko ustalone: będzie kolor party – czyli przebranie w jednym kolorze… może na żółto? – zastanawia się Jarek, organizator.


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Według badań przeprowadzonych przez Politechnikę Śląską mieszkańcy Orzesza czują si
Od 20 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu można oglądać obrazy Klaudii Pawelec-Gl
Rodzice dzieciom opowiadają bajkę – to najnowszy projekt Stowarzyszenia Teatralnego &bdqu
  Pod koniec czerwca odbył się finał 12. edycji konkursu Znak Jakości Interkl@sa po
Przez sześć dni trwały obchody Dnia Bioróżnorodności i Dnia Roślin w Śląskim Ogr
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca