Mon1822019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

II Bal Przebierańców – podsumowanie

  • PDF
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 
  • poprzedni
  • 1 z 4
  • następny

Pomysł na bal przebierańców narodził się dwa lata temu w głowach trójki kumpli: Ptaszka, Skiby i Siwka. Co wymyślili od razu postanowili zrealizować. Tym sposobem 14 stycznia odbył się już II Bal Przebierańców w Gospodzie Myśliwskiej.

W tym roku bawiło się 28 osób. Zaczęło się punktualnie o 19.00 a zabawa trwała do 3. Bawiliby się pewnie jeszcze dłużej, gdyby nie niecierpliwiąca się obsługa sali. Za rok zarezerwujemy salę do białego rana – zapewnia organizator Jarek Ptaszek.

Muzyką zarządzał DJ KRIS z Gardawic, który okazał się odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Umiał dopasować „kawałki” do gustów uczestników, tak że wszyscy świetnie się bawili – relacjonuje organizator.

No i najważniejsza sprawa na balu przebierańców, czyli stroje rzecz jasna. Największą niespodziankę zrobił Szymon ze swoją dziewczyną Kasią, przebrani za Simpsonów – całość wykonali samodzielnie: od wymyślenia aż do wykonania strojów z dokładnością w najdrobniejszym szczególe. Gratulacje! I o to chodzi! Dobry pomysł i świetna zabawa!


Cóż za uderzające podobieństwo!

Wszyscy mieli zresztą ciekawe przebrania. Nie zabrakło muszkieterów, Indian, aniołków, diabełków, lekarzy, kibiców, piratów. Niektórzy pewnie w ten sposób chociaż na moment zrealizowali swoje marzenia z dawnych lat pt.: „Kim będę, gdy dorosnę”.
Za rok kolejny bal, a nad strojami już można zacząć się zastanawiać, bo wszystko ustalone: będzie kolor party – czyli przebranie w jednym kolorze… może na żółto? – zastanawia się Jarek, organizator.


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Rodzice dzieciom opowiadają bajkę – to najnowszy projekt Stowarzyszenia Teatralnego &bdqu
W Mikołowie Kamionce 8 listopada listopada uruchomione zostanie Eko Bio Organic Centrum. Organiz
Konkurs Drzewo Roku organizowany przez Klub Gaja ma na celu promowanie postawy szacunku dla prz
Koncert zespołu De Nuevo zapowiadany był od dawna. Informacje były na stronach portali in
Ruch na świeżym powietrzu to coś, czego brakuje wszystkim, szczególnie tym ćwiczący
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca