Sun2432019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Oddaj swój głos na blog „Skarby żony dziadka”!

  • PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Pani Maria Wacławek – najbardziej chyba znana orzeska blogerka – startuje w kolejnej edycji konkursu na Blog Roku 2011. Swój blog pn. „Skarby żony dziadka” prowadzi pod adresem www.maria.bloog.pl.

Do udziału namówiła mnie moja „towarzyszka rowerowa”. Z jednej strony wiem, jak to wygląda i nie jest łatwo. Dwa razy już startowałam, nawet byłam w pierwszej dziesiątce, a z drugiej strony nie chciałam sprawić zawodu mojej znajomej – mówi p. Maria.

Do konkursu można zgłaszać polskojęzyczne blogi, niezależnie od tego, w jakim miejscu w sieci się bloguje: na blog.pl, blox.pl, blog.onet.pl, salon24.pl, blogger.com, wordpress.com, bloog.pl, blog.interia.pl, czy we własnej domenie. To I etap – zgłoszenie.
II etap konkursu polega na głosowaniu poprzez wysyłanie SMS-ów na nr 7122 w treści wpisując unikalny numer bloga – w przypadku „Skarbów żony dziadka” to F00224.

Aby blog p. Marii został zakwalifikowany do II etapu musi uzyskać jak najwięcej głosów. Zastrzeżenie jest tylko jedno: z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł brutto.

W efekcie głosowania, do kolejnego, III etapu Konkursu – oceny blogów przez Kapitułę Konkursu – przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. W każdej z kategorii powstanie lista 10 blogów. Każdy z jurorów spośród tych 10 wybierze 3, które będą nominowane do nagrody głównej i wyróżnień głównych.

Juror – znawca danej kategorii, spośród 3 wytypowanych przez siebie blogów, wskaże jeden, który stanie się zwycięzcą w danej kategorii tematycznej. Lista blogów nominowanych zostanie przedstawiona 02.02.2012 r. o godzinie 15.00 na stronach serwisu konkursowego www.blogroku.pl.

Blog „Skarby żony dziadka” startuje w kategorii „Foto, video, komiks”, a jurorem oceniającym będzie Henryk Sawka.

*  *  *


Zachęcam zatem do głosowania na p. Marię Wacławek i jej blog, bo robi kawał dobrej roboty dla jaśkowickiej, a nawet całej orzeskiej społeczności. Informuje, a przede wszystkim pokazuje za pomocą wręcz artystycznych fotografii i rejestracji wideo o wielu miejscach i wydarzeniach, o których wielu z nas nigdy mogło by się nie dowiedzieć, gdyby nie blog „Skarby żony dziadka”.
 

Głosujmy! Jeszcze do czwartku 19 stycznia 2012 roku do godz. 12.00!

SMS o treści F00224 na nr 7122


Komentarze  

 
0 #4 redakcja 2012-01-19 13:38
Pani Mario, dla nas, mieszkańców Jaśkowic i całego Orzesza Pani blog i tak jest Blogiem Roku 2011 :lol:
Cytować
 
 
0 #3 Maria 2012-01-19 13:25
Tym wszystkim osobom , którzy oddali na mnie głos bardzo dziękuję - niestety tym razem finał mnie minął - zostałam zakwalifikowana dopiero na 28 miejscu....pozdrawiam a przy okazji dziękuje za wzmiankę o moim blogu w notkach z okolicy.
Cytować
 
 
0 #2 Gosia 2012-01-15 21:25
Ja też głosowałam na panią Marię i cała moja rodzina - w sumie 4 komórki:) Pozdrawiam Małgosia
Cytować
 
 
0 #1 Grażyna 2012-01-15 19:33
Marysiu Twojej koleżance rowerowej na imię ...Grażyna...
Wiem to ja Cię namówiłam do tego konkursu.
Kiedy nadejdzie wiosna znów odkurzymy swoje rowery przewiesimy swoje aparaty fotograficzne przez ramię i w drogę, utrwalać nowe miejsca i zdobywać nową wiedzę o naszej śląskiej okolicy.
Powodzenia w konkursie :)))
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Wczoraj po południu klienci-związkowcy Auchan w Mikołowie zablokowali kasy, płacąc drobnym
W ramach obchodów jubileuszu 50-lecia nadania praw miejskich Orzeszu 6 lipca odbyła się
Na głównym skrzyżowaniu Mokrego znów stanęli, wzorem roku poprzedniego, baba z
Chcieliśmy sprawić, aby ten dzień był dla Eweliny niezapomniany, aby choć na chwilę mo
Stanisław Gerard Trefoń to kolejny bohater, o którym został nakręcony film w ramach proje
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca