Sun2142019

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Wróbel nie przyleci!

  • PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Szefowa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Orzeszu Zawadzie Ilona Czardybon wydała dzisiaj oświadczenie, w którym poinformowała, że Mateusz Wróbel, gwiazda tegorocznego finału WOŚP w Orzeszu, nie przybędzie. Odwołał swój występ na cztery dni przed koncertem!

W zamian wystąpi zespół SHOWMAN z Zawady. Zespół ten to duet: Arek i Darek. Głównie grają na weselach, a w swoim repertuarze, jak podają na stronie internetowej, mają przeboje z dawnych lat, jak i współczesne, a śpiewają poza polskim aż w trzech innych językach: angielsku, włosku i niemiecku! Oczywiście ich popisowe numery są po naszymu, czyli po śląsku. Tak że nie martwicie się Drodzy Uczestnicy WOŚP, podczas koncertu SHOWMANA każdy z pewnością usłyszy coś miłego dla ucha.


fot. www.zespolshowman.republika.pl


A co na to fani Mateusza Wróbla? Jak przyjęliście tę wiadomość? Jak to się nazywa? Wystawił Was do wiatru? Czekaliście na niego, prawda? Świetnie śpiewa, a do tego zrobił karierę poza naszym regionem, a to mało komu się udaje. Zyskał rozgłos i fanów w całej Polsce, nie mówiąc o rodzinnym Mikołowie. Ten koncert z całą pewnością był wyczekiwany przez wielu.

A co było powodem odwołania koncertu?
Menedżerka Voccaty, zespołu w którym śpiewa Mateusz, Agata Zegarowicz-Mróz poinformowała, że sama była zaskoczona, gdy 5 stycznia rano otrzymała SMS-a od Mateusza z informacją, że odwołał koncert. Jako powód podał pilne, nie dające się przełożyć zajęcia na uczelni w Cieszynie. Ot, tyle!

Do zobaczenia zatem 8 stycznia w Gimnazjum nr 2 w Zawadzie, bo Wielki Finał WOŚP w Orzeszu, choć z małymi zmianami, i tak się odbędzie!


Komentarze  

 
+1 #1 Anka 2012-01-07 16:48
Szkoda ze Mati nie przyjdzie, czekałam na niego, z tego powodu w ogóle miałam wyjsć z domu...
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
Co jakiś czas do Orzesza, jak i innych podobnych miast, zajeżdża cyrk. Karawana cyrkowych pr
Rybnickie Centrum Kultury to miejsce, które niewątpliwie warto odwiedzać, albowiem dz
Restauracja "U Kusia" pragnie zatrudnić osobę na stanowisko kelnera/barmana. Pracod
Biblioteka Miejska w Mikołowie zaprasza 24 listopada na godz. 18.00 do kina na nowy film Wo
Od 9 grudnia do Biura św. Mikołaja, które mieści się w budynku byłego żłobka prz
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca