Sun18112018

Ostatnie zmiany10:00:00 PM GMT

Spotkanie z Franciszkiem Dzidą

  • PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Centrum Społecznego Rozwoju oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zapraszają  na spotkanie z reżyserem Franciszkiem Dzidą i projekcję filmu "15 fotografii".

Projekcja i spotkanie odbędzie się 16 września (piątek) o godzinie 18.00 w sali kinowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie.

Rudek Szczygieł (Piotr Machalica) znalazł się na życiowym zakręcie. Cukrownia, w której pracował, bankrutuje. Mężczyzna popada w depresję. Przygnębienie potęguje zdrada i choroba ukochanej żony (Katarzyna Litwin). Sytuację próbuje wykorzystać dawna przyjaciółka mężczyzny (Agata Ochota-Hutyra), która chce odzyskać jego względy. Nie radząc sobie z problemami i nie widząc szansy wyjścia z sytuacji, Rudek sięga po alkohol, który nie przynosi jednak zapomnienia.

Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem Franciszkiem Dzidą.

Projekcja została dofinansowana przez Urząd Miasta Mikołowa ze środków przeznaczonych na realizację zadań publicznych w dziedzinie „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji”.


Stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju z Miejską Biblioteką Publiczną w Mikołowie realizują projekt „Kino młodych i niezależnych”. Od lipca w mikołowskim kinie prezentowane są filmy familijne dla dzieci i ich rodziców. Od września zaś repertuar zostanie wzbogacony o najlepsze produkcje kina niezależnego. Będzie to okazja nie tylko do obejrzenia ciekawych filmów i spędzenia wspólnie czasu ale także do spotkania z twórcami kina offowego.

Wstęp na wszystkie projekcje i spotkania jest wolny.

 


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Podobne Notki:
W Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie rozpoczyna się kolejny sezon dedykowany tym, kt&
Zespół Bloo powstał na przełomie lutego i marca 2010 r. i już zdobył sobie wysok
Na otwarcie Eko Bio Organic Centrum w Mikołowie Kamionce 8 listopada przyszło prawie dwa tys
Radny z Orzesza, Adam Kurpas, startuje w tegorocznych wyborach parlamentarnych z miejsca 1 z
Na wiosnę pojawia się wiele sezonowych tematów. Jak bumerang co roku powraca o tej por
podziel się tą notką ze znajomymi!
współpraca